S reklamou se neobtěžujte
~

Září 2010

Kterak se stal Harry Potter terčem nekulturního barbara

17. září 2010 v 21:23 | Tinka |  Mojí rukou
Jak jsem slibovala, dávám jsem svůj první oficiální pokus o literární žánr zvaný drama. Ovšem, tvořila jsem to v časové tísni asi jednu hodinu, zatímco jsem organizovala vyrábění papírových postaviček na špejlích, takže ve finální podobě bych to označila spíš za "drama". Pojala jsem to trochu jako parodii na podprůměrné fanfiction. Věnováno všem učastníkům oné soutěže Hledáme talent!, která v našich myslích jistě zůstane dlouho nezapomenuta. Jmenovitě potom těm, kteří se mnou tuto frašku odehráli a nenechali mě v tom plavat, tedy Káje a Adél, a dále za spolupráci na výrobě postav a morální podporu Barče, Timovi a Adamovi. Postavy a původní charaktery jsou samozřejmě majetkem J.K.Rowlingové.

(Pro vyšší autentičnost doporučuji hrát s papírovými postavičkami na dvou židlích sražených k sobě, přehozených osuškou)

Postavy: Harry, Ron, Hermiona, Snape, Ginny, Voldemort, Nagini

#@# Pseudoúvod #@#

(Přichází Harry)

Harry: Ahoj, já jsem Harry Potter, jak jste doufám poznali. Mimochodem, autogramy až po představení u mého- soukromého!- vrtulníku. Abych to zbytečně neprodlužoval, nechte se unášet poutavým životním příběhem nepopiratelné celebrity- mě!